Жили собі троє Зерняток з одного Колоска. Звали їх — Розумник, Лапуня та Пустунчик. Усі троє мали різну вдачу, але міцно товаришували змалку. І з ними траплялося багато цікавих історій…

Я – Пустунчик.

Всі думають, що я бешкетую, а я досліджую природу разом з моїми друзями – Лапунею та Розумником. Ми зернятка з одного Колоска!

Я – Розумник.

Всі кажуть, що я багато знаю. Це тому, що я читаю газету для розумників та розумниць „КОЛОСОЧОК” та науково-популярний природничий журнал „КОЛОСОК”.

Я – Лапуня.

Коли хлопці сперечаються, я намагаюся їх примирити, адже дослідники природи повинні бути розсудливими, спостережливими та наполегливими. Ми хочемо вам розповісти про наші пригоди у Країні Здоров’я.

Грай з нами у КОЛОСОК! Міжнародний природничий інтерактивний конкурс КОЛОСОК – це природознавство для всіх. КОЛОСОК осінній – для любителів фізики, біології та хімії; КОЛОСОК весняний – для прихильників географії, астрономії та екології.

Умови конкурсу та завдання для підготовки до конкурсу ти знайдеш на нашому сайті kolosok.org.ua.

Готуватися до конкурсу ти можеш на цьому сайті, у мобільному додатку „КОЛОСОК  конкурс. Підготовка до конкурсу” та у Facebook.

Поширити
0