Навчальні відеоматеріали

Навчальні відеоматеріали для підготовки до впровадження модельної навчальної програми інтегрованого курсу „ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ”, НУШ, 5-6 клас (авторський колектив: Дарія Біда, Тетяна Гільберг, Ярина Колісник).

Чому в освіті знову зміни?


 

Особливості модельної програми інтегрованого курсу „ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ” (авторський колектив Дарія Біда,  Тетяна Гільберг, Ярина Колісник)


 

Навчально-методичне забезпечення інтегрованого курсу „ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ”


 

Приклади застосування діяльнісного підходу  у процесі викладання  курсу „ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ” (з досвіду пілотних класів, які працювали за матеріалами авторів підручника „ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ” Дарія Біда, Тетяна Гільберг, Ярина Колісник)


 

Як формувати дослідницькі уміння та набувати досвід дослідження природи учнями 5 класу в процесі вивчення адаптаційного курсу  „ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ”


 

Пізнання світу природи засобами наукового дослідження (огляд завдань у підручнику та робочому зошиті)


Формування ключових компетентностей учнів 5 класу при вивченні інтегрованого курсу „Пізнаємо природу”. Чому проблема компетентнісного підходу до управління процесом навчання є надзвичайно актуальною та як сформувати особистість, що відповідає на виклики сучасного світу, які елементи освітніх технологій навчання спрямовані на розвиток ключових компетентностей учнів.


Вивчення біологічних питань в інтегрованому курсі „Пізнаємо природу” для учнів 5 класу. Чому біологічні знання є надзвичайно важливими для сучасної людини, як вивчити з учнями біологічні питання в інтегрованому курсі цікаво і легко.

Доступ буде відкрито згодом.


 

Мейкерство, або звідки беруться винахідники. Теоретичні основи мейкерства. Мейкерство і STEM-освіта. Огляд пропонованих завдань з мейкерства в процесі вивчення адаптаційного курсу „ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ”. Джерела натхнення для вчительства з впровадження елементів мейкерства в освітню діяльність.

 

 

 

0