УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ конкурсу-марафону „КОЛОСОК для ЗСУ”

  • 1 – 10 листопада. Інформаційний етап. Поширення інформації про умови проведення конкурсу-марафону  „КОЛОСОК для ЗСУ”
  • 11 – 25 листопада. Підготовчий етап. Учасники готуються  до конкурсу за матеріалами, оприлюдненими на сайті https://e-kolosok.org/  або http://kolosok.org.ua/ за посиланням:

https://e-kolosok.org/pidhotovka-do-konkursu-kolosok-1-11-klasy/

або http://kolosok.org.ua/zapytannya-ta-materialy-2022_1/

* матеріали за обома посиланнями однакові

  • 26 листопадаОприлюднення завдань. Оргкомітет оприлюднює завдання на сторінці  конкурсу у ФБ https://www.facebook.com/Konkurs.Kolosok та на сайтах конкурсу https://e-kolosok.org/ та http://kolosok.org.ua/. Учасники скачують завдання на телефон, комп’ютер або роздруковують їх.
  • 27 листопада – 30 листопада. Розв’язання завдань. Учасники розв’язують завдання і складають табличку правильних відповідей. За потреби шукають відповіді у матеріалах для підготовки, радяться з учителями.
  • 1 грудня – 10 грудня. Донатимо усі. Учасники залучають до участі у конкурсі родину і знайомих (з дозволу батьків). Учасники пропонують дорослим обрати одну із рубрик і відповісти хоча б на одне запитання. Якщо відповідь не правильна, учасники пояснюють чому і дають правильну відповідь. Зібрані кошти учасники донатять на рахунок фонду „ПОВЕРНИСЬ  ЖИВИМ”.
  • 11 – 15 грудня.  Конкурсний етап. Учасники реєструються у додатку „КОЛОСОК  конкурс. Готуйся – конкурс Колосок онлайн”, відзначають правильні відповіді та отримують сертифікати „ДІАМАНТОВИЙ КОЛОCОК для ЗСУ”.

Координатор конкурсу  „КОЛОСОК”                                  Дарія Біда

Поширити
0