Вітаміни для очей. НУШ. 1 клас

Газета КОЛОСОЧОК № 15/2012  Вітаміни для очей

КОНСТРУКТОР ВПРАВ ТА ЗАВДАНЬ

  1. Знайдіть у газеті „Колосочок” №15/2012 відповідь на запитання „Який вітамін корисний для зору?”. Поділіться своїми міркуваннями, як нестача цього вітаміну впливає на здоров’я.
  2. Інтерактивна вправа „Незакінчене речення”. Ознайомтеся з цікавинками про морквинку на с. 1 та пограймо в гру.

Учитель читає початок речення, а діти завершують його.

Наприклад:  „Морква містить майже всі відомі людині  …”

  1. Гра „Овочевий пазл. Складіть онлайн-пазл овоча, в якому міститься багато бета-каротинів. Напишіть слово-відгадку утвореного пазла.
  2. Спостереження та роздуми. Розкажіть друзям/у родині, які організми містять каротини. Знайдіть їх довкола себе. Порівняйте свої висновки з роздумами Розумником у газеті „Колосочок” № 15/2012  на с. 4.
  3. Морквяна реклама. Створіть індивідуально/в командах „моркв’яну” рекламу, застосовуючи ті самі прийоми, які ви бачите у телевізійнихрекламах.
  4. Гра Корисні плоди. Ознайомтеся із плодами, які містять каротиноїди на с. 4. Пограйте в гру «Корисні плоди». Запишіть назву плоду, яка у грі не повторювалася.
  5. Дослідіть, який колір має морква. Запишіть усі відтінки кольорів моркви (оранжевий, помаранчевий, жовтий, моркв’яний…)
  6. Лабораторія Пустунчика (дослідницькі завдання у газеті). Разом з дорослими виготовте „Гойдалку з моркви”.
  7. Явище природи. Дізнайся, що таке геотропізм зі сторінок газети „КОЛОСОЧОК” № 15/2012. Розкажи про це друзям/вчителеві/батькам.
  8. Рефлексія: корисний вітамін А. склади речення у порядку зростання чисел:

ВІ(1)    ДУ(5)    РО(15)     ВАЖ(7)    ДЛЯ(10)    ТА (2)    ЗДО(14)     ШО (12)    НА(11)  ЖЕ (6)    МІН(3)     ЛИ(8)     ГО(13)    ВИЙ(9)    В’Я(16)   А(4)

Відшукай це речення у газеті „КОЛОСОЧОК” № 15/2012  „Вітаміни для очей”.

Поширити
0