Запитання і відповіді щодо мобільного додатку

Не забувайте оновлювати додаток. Ми покращуємо його за вашими відгуками.

 1. Як завантажити мобільний додаток „Колосок конкурс. Готуйся – конкурс Колосок онлайн”? – Завантажити додаток на мобільний телефон можна у „Play market” чи „App Store” за пошуковими словами: „колосок”, „конкурс колосок”, „колосок конкурс”.
 2. Як оновити додаток? – Зайти у „Play market” чи „App Store” – Відкрити „Мої додатки й ігри” – знайти наш додаток та натиснути кнопку „Оновити”.
 3. Як зареєструватись в додатку і користуватися ним?

Щоб зареєструватись в додатку потрібно натиснути кнопку „Налаштування” (верхній правий кут) – „Мій акаунт” – „Створити акант”. Ввести прізвище та ім’я, вказати клас та літеру. Зробити вибір у полях „Область”, „Населений пункт”, „Школа”. Погодитися на обробку персональних даних та натиснути кнопку „Зберегти”.

Відео-інструкція онлайн-конкурсів у мобільному додатку: https://e-kolosok.org/video-instruktsiia/.

Щоб вчитель бачив реєстрацію дітей, потрібно пройти той же шлях реєстрації.

Щоб переглянути усіх зареєстрованих/результати/рейтинг  у верхньому меню обираєте піктограмку Землі, тоді „Перевір свої результати”.

Щоб пройти тести  у верхньому меню обираєте піктограмку Землі, тоді „Конкурс „КОЛОСОК” – гімнастика для мозку”, обираєте клас, тему і проходите тести з цієї теми.

 1. Де змінити дані про учасника? – Натиснути „Налаштування” – „Мій акаунт” – „Оновити дані”.
 2. Як зареєструвати 1, 2, 3 і більше учасників на один мобільний телефон? – Реєструється 1- й учасник, записує на папірець свій логін (можна знайти в „Налаштування” – „Мій акаунт”), там же в „Налаштування” – „Мій акаунт” натискає „Вийти”. Такі ж самі дії виконують для наступних учасників.
 3. Що робити, якщо загубив свій логін і пароль? – Після реєстрації необхідно записати особисті дані або зробити знімок екрану мобільного телефону.
  Або через контактну форму, в додатку, повідомити нам, вказавши e-mail. Зайдіть у „Налаштування” – натисніть іконку „Лист” – напишіть і натисніть „Зв’язатися з нами”. Логін ми надішлемо на Ваш e-mail.
  Усі конкурси потрібно проходити під одним логіном.
 4. Що робити, якщо не видно останніх символів логіну? Увімкніть на телефоні поворот екрану та поверніть телефон горизонтально.
 5. Якщо випадково зареєстрували кілька акаунтів на 1-го учасника, використовуючи один e-mail? – Необхідно надіслати через контактну форму в додатку такі дані: прізвище та ім’я, e-mail учасника на які реєстрували акаунти. Зайдіть у „Налаштування” – натисніть іконку „Лист” – напишіть і натисніть „Зв’язатися з нами”.

 

Поширити
0