Запитання і відповіді проведення онлайн-конкурсів з мобільного додатку

Не забувайте оновлювати додаток. Ми покращуємо його за вашими відгуками.

 1. Як завантажити мобільний додаток „Колосок конкурс. Готуйся – конкурс Колосок онлайн”? – Завантажити додаток на мобільний телефон можна у „Play market” чи „App Store” за пошуковими словами: „колосок”, „конкурс колосок”, „колосок конкурс”.
 2. Як оновити додаток? – Зайти у „Play market” чи „App Store” – Відкрити „Мої додатки й ігри” – знайти наш додаток та натиснути кнопку „Оновити”.
 3. Чи можна проходити онлайн-конкурси на персональному комп’ютері? – Так. Перейдіть на сторінку реєстрації.
 4. Як зареєструватись в додатку? – Натиснути на іконку „Прапорець” і внести необхідні дані. Або натиснути кнопку „Налаштування” – „Мій акаунт” – „Створити акант”.
 5. Де змінити дані про учасника? – Натиснути „Налаштування” – „Мій акаунт” – „Оновити дані”.
 6. Як зареєструвати 1, 2, 3 і більше учасників на один мобільний телефон? – Реєструється 1- й учасник, записує на папірець свій логін (можна знайти в „Налаштування” – „Мій акаунт”), там же в „Налаштування” – „Мій акаунт” натискає „Вийти”. Такі ж самі дії виконують для наступних учасників.
 7. Якщо „вибиває” з особистого кабінету. – Користувачі мають на увазі, що вони реєструються, ознайомлюються і закривають додаток.
  Але потім коли відкривають додаток і заходять в „Мій акаунт”, не бачать інформацію, а тільки кнопки „Створити акант” або „Увійти”. У 99% це відбувається, якщо у користувачів мало місця на пристрої і вони періодично чистять кеш додатків. Після очищення кеша може „вибивати” і необхідно ще раз ввести свій логін на сторінці „Мій акаунт”.
 8. Що робити, якщо загубив свій логін і пароль? – Після реєстрації необхідно записати особисті дані або зробити знімок екрану мобільного телефону.
  Або через контактну форму, в додатку, повідомити нам, вказавши e-mail. Зайдіть у „Налаштування” – натисніть іконку „Лист” – напишіть і натисніть „Зв’язатися з нами”. Логін ми надішлемо на Ваш e-mail.
  Усі конкурси потрібно проходити під одним логіном.
 9. Що робити, якщо не видно останніх символів логіну? Увімкніть на телефоні поворот екрану та поверніть телефон горизонтально.
 10. Якщо випадково зареєстрували кілька акаунтів на 1-го учасника, використовуючи один e-mail? – Необхідно надіслати через контактну форму в додатку такі дані: прізвище та ім’я, e-mail учасника на які реєстрували акаунти. Зайдіть у „Налаштування” – натисніть іконку „Лист” – напишіть і натисніть „Зв’язатися з нами”.
 11. Куди зайти в день конкурсу? – Натиснути іконку „Прапор” на головній сторінці додатку. Завдання будуть доступні з 13:00 до 17:00 год. у визначені дні.
 12. Як пройти конкурс на одному мобільному телефоні більше 2-х учасників? (Як зареєструвати більше 2-х учасників читайте у пункті 7) – Попередньо зареєструвавшись у додатку, Ви маєте „Логін” учасників.
  У день конкурсу перший учасник натискає (якщо попередньо не залогувався у додатку) „Налаштування” – „Мій акаунт” – „Увійти” проходить конкурс, по завершені натискає „Налаштування” – „Мій акаунт” – „Вийти”, потім там же натискає кнопку „Увійти”, вводить логін 2-го учасника і проходить конкурс. Для наступних учасників виконуйте аналогічні дії.
 13. Як скористатись промокодом.
 14. Куди завантажується сертифікат? Внутрішнє сховище/Карта пам’яті – DCIM – Kolosok – картинка з сертифікатом.
 15. Якщо учасник відповів правильно на більш ніж 80 % запитань – отримав „ЗОЛОТИЙ” сертифікат, 67-80 % – „СРІБНИЙ”, менше 67 % – „УЧАСНИКА”.
 16. Як завантажити сертифікат за участь у конкурсі „КОЛОСОК весняний–2020” у додаток „Колосок конкурс. Готуйся – конкурс Колосок онлайн”. ОБОВ’ЯЗКОВО спершу оновіть додаток у Play Market. Зробіть фото сертифікату. У додатку натисніть піктограмку Землі у верхньому меню – „Мої сертифікати”, тоді натисніть кнопку „+” та завантажте фото сертифікату.
Поширити
Billig Laserpointer ロレックス コピー blue laser pointer
0